Wavel

Najwyższej jakości poligrafia

Jakość premium

Realizacja zlecenia dla ekskluzywnej agencji kreatywnej z Londynu wymagała wspięcia się na wyżyny naszych umiejętności. W ramach projektu wydrukowaliśmy podstawowe materiały identyfikacji wizualnej: wizytówki, teczki oraz karty produktowe.

Prawdziwie ekskluzywne wizytówki

Do druku wizytówek wykorzystaliśmy 3 starannie wyselekcjonowane rodzaje ozdobnego papieru. Ekskluzywne wykończenie najwyższej jakości zapewniła folia "soft", złocenia na krawędziach, a także wykorzystanie hot-stampingu (w 3 miejscach).

Teczki firmowe

Za surowiec do produkcji teczek posłużył karton ozdobny, barwiony w masie. Aby zapewnić spójność pomiędzy poszczególnymi materiałami identyfikacji, również w przypadku teczek wykorzystaliśmy hot-stamping, którego pozycjonowanie wymagało wręcz zegarmistrzowskiej precyzji.

Kolorystyka i wykończenie

Przygotowanie spójnych i jednolitych materiałów identyfikacji wizualnej stanowiło niemałe wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, iż do realizacji zlecenia wykorzystaliśmy 5 różnych podłoży, lakier UV (punktowo), folię "soft" oraz hot-stamping.

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +