Strefa Bytu

Kampanie SEO, AdWords, Facebook

Założenia

W 2015 nawiązaliśmy współpracę z gabinetem psychologicznym, który rozpoczynał wówczas swoją jednoosobową działalność na rynku lokalnym w Katowicach. Pierwotnymi założeniami prowadzonej kampanii był długofalowy rozwój przedsiębiorstwa w oparciu o realizowane regularnie działania marketingowe.

Cele

Początek współpracy ze Strefą Bytu to definicja celów działań e-marketingowych. Głowną intencją kampanii realizowanej w organicznych wynikach wyszukiwania Google.pl stało się pozyskanie nowych Klientów. Celem dodatkowym było wypracowanie w krótkiej perspektywie czasu rozpoznawalności marki na rynku lokalnym.

Realizacja

Ponad 12 miesięcy pracy na rzecz witryny strefabytu.pl przyniosło efekt w postaci stałego wzrostu ruchu z organicznych wyników wyszukiwania, a co za tym idzie - wzrost liczby zapytań o usługi.

W pierwszym kwartale 2017 roku rozszerzyliśmy działania o stałą kampanię AdWords, zaś w grudniu 2017 rozpoczęliśmy komunikację w mediach społecznościowych. Od początku współpracy wspieramy naszego Klienta poprzez cykliczne spotkania konsultingowe z zakresu marketingu.

Efekty prowadzonych działań

Konsekwentny wzrost zapytań o usługi przyczynił się do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Strefa Bytu przeszła transformację z jednoosobowego gabinetu do Centrum Psychoterapii i Rozwoju, które współpracuje na stałe z ok. 15 terapeutami. Choć wielokanałowa promocja online przynosi wymierne korzyści, nie można pominąć aspektów nadrzędnych - zarządzania i przedsiębiorczości założycieli. Jesteśmy szczerze dumni z rozwoju marki Strefa Bytu i stale zwiększamy efektywność realizowanych dla niej działań.

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +