Spotlight

Seria katalogów klejonych dla producenta oświetlenia

Katalogi klejone

Na zlecenie producenta oświetlenia zrealizowaliśmy druk 3 serii katalogów. Wykorzystaliśmy papier kredowy o gramaturze 150 g i 130 g oraz maszyny offsetowe. Zlecenie charakteryzował wysoki nakład, relatywnie krótki czas realizacji oraz wyzwanie logistyczne z tym związane.

Technologia

Przeznaczenie katalogów wymagało doskonałego odwzorowania barw poszczególnych gatunków drewna użytych do produkcji lamp. Dzięki wykorzystaniu maszyn firmy Heidelberg możliwe było precyzyjne oddanie barw oraz osiągnięcie najwyższej jakości druku. Wykończenie z wykorzystaniem lakieru "gloss" jeszcze bardziej wzmocniło ekskluzywny charakter katalogu.

Nakłady

Przygotowanie zleconego nakładu wymagało wykorzystania ponad 50 ton papieru produkcyjnego, a dostarczenie finalnego produktu do klienta stanowiło prawdziwe wyzwanie. Mieliśmy do czynienia z blisko 30 tonami katalogów przewożonych na kilkudziesięciu paletach. Wieloletnie doświadczenie i precyzyjna realizacja założonego planu pozwoliła na dostarczenie produktu w terminie.

Wykończenie

Katalogi charakteryzuje bogate uszlachetnienie: poza wykorzystaniem lakieru "gloss" na powierzchni stron, do ozdobienia okładki wykorzystaliśmy wielobarwną folię sprowadzaną na specjalne zamówienie z Wielkiej Brytanii. Każdy z katalogów ważył ponad kilogram, co wymagało wykorzystania kleju PUR, zapewniającego wysoką wytrzymałość i długą żywotność produktu.

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +