Proenergo

Projekt graficzny oraz wdrożenie witryny internetowej

Projekt graficzny

Na potrzeby firmy dostarczającej prąd i gaz stworzyliśmy dedykowany projekt graficzny. Głównym założeniem była zmiana wizerunku na bardziej przyjazny biznesowi i małym przedsiębiorcom, do których Klient kieruje swoją ofertę.

Dostępność

Zadbaliśmy o to, by witryna była dostępna z poziomu większości urządzeń przenośnych - tabletów oraz smartfonów. Zaawansowane wykorzystanie technologii Responsive Web Design pozwoliło na przygotowanie optymalnego i lekkiego kodu, który zapewnia prawidłowe wyświetlanie na wielu rozdzielczościach ekranu.

Platforma Wordpress

Wymaganiem klienta była łatwość w redagowaniu i publikowaniu nowych treści wewnątrz serwisu, dlatego przygotowany kod witryny zintegrowaliśmy z popularnym, otwartoźródłowym systemem zarządzania treścią Wordpress. Modularna budowa wtyczki i szablonu, który stanowi podstawę działania serwisu pozwala na jego łatwą i szybką rozbudowę.

Optymalizacja prędkości

Specyfika zlecenia wymagała, by przygotowane rozwiązanie było maksymalnie zoptymalizowne pod kątem prędkości ładowania. Dlatego też przeprowadziliśmy szereg prac optymalizujących kod oraz zasoby witryny, czego skutkiem są znakomite wyniki w narzędziach diagnostycznych dostępnych online.

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +