Modii3D

Projekt graficzny oraz wdrożenie witryny internetowej

Nowoczesna witryna dla najnowszych technologii

Z Grupą Modero współpracujemy od początku naszej działalności, ale to właśnie Modii3D - jedna z jej marek - jest dla nas szczególnie wyjątkowa. Unikalna i intrygująca branża, w której funkcjonuje sprawiła, że wykonanie projektu graficznego i wdrożenie strony internetowej stanowiło dla nas niemałe wyzwanie.

Stworzyliśmy wyjątkowy design nawiązujący zarówno do identyfikacji marki oraz jej działalności - studia grafiki 3D. Stworzony interfejs użytkownika i układ strony nie tylko zachęca do interakcji, ale przede wszystkim nawiązuje do animacji 3D oraz wirtualnej rzeczywistości - trzonów działalności Modii3D.

Co kryje się pod maską

Kod witryny zintegrowaliśmy z otwartoźródłową platformą zarządzania treści Wordpress. Ten bardzo popularny system pozwala w łatwy sposób redagować wszystkie treści publikowane na stronie, a dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi jest przystępny również dla niedoświadczonych użytkowników.

Dostępność to podstawa

Zawsze dbamy o to, by tworzone przez nas witryny były dostępne dla urządzeń przenośnych - telefonów i tabletów, ale ten projekt okazał się wyjątkowo wymagający. Nietypowy interfejs i wiele interaktywnych elementów sprawiło, że stworzenie mobilnej wersji witryny nie było łatwe - ale się udało!

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +