Modero

Projekt graficzny oraz wdrożenie witryny internetowej

Responsywna witryna dla grupy MODERO

Przy każdym realizowanym przez nas projekcie szczególną uwagę zwracamy na dostępność naszych rozwiązań. Również witryna stworzona dla Grupy Modero nie była wyjątkiem - stworzyliśmy projekt graficzny, który dzięki umiejętnemu wdrożeniu jest dostępny dla większości urządzeń, bez względu na rozmiar i wielkość ekranu.

Zdecydowany podział dla submarek

Podstawowym celem i potrzebą z jaką zgłosiła się do nas Grupa Modero była segmentacja i wyodrębnienie dwóch marek potomych - Modero Architekci oraz Modero Inwestycje. Każda z nich kieruje swe usługi do innych grup docelowych, co znalazło odzwierciedlenie w wykonanym przez nas projekcie graficznym. Obie witryny, choć podobne stylistycznie, różnią się zdecydowanie, gdyż kierowane są do różnych grup odbiorców.

Atrakcyjny design

Postawiliśmy na minimalistyczny, przejrzysty, a zarazem atrakcyjny i przyciągający wzrok projekt graficzny. Zdecydowaliśmy się podążać za wypracowanym przez lata wizerunkiem marki Modero oraz jej osiągnięciami, które prezentują w swym portfolio.

Moduł e-mail marketing

Dla wygody naszego klienta zintegrowaliśmy przygotowany kod witryny z platformą zarządzania treścią Wordpress. Dzięki dedykowanemu modułowi, który stworzyliśmy, klient może - z poziomu panelu administracyjnego - dzielić się najnowszymi realizacjami i aktualnościami z subskrybentami listy mailingowej.

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +