Jack Goodman

Logotyp i opakowania dla nowej marki popcornu

Projekt logo

Właściciel nowopowstającej marki produkującej prażoną kukurydzę poprosił nas o pomoc w odświeżeniu istniejącego logotypu. Spośród wielu powstałych propozycji klient wybrał tę nawiązującą do stylu znanego z amerykańskich westernów.

Komplet etykiet na opakowania

W ramach naszej współpracy przygotowaliśmy projekt etykiet produktowych. Zajęliśmy się nie tylko kreacją graficzną, ale również przygotowaniem materiałów poligraficznych bez których wydruk etykiet nie byłby możliwy.

Różnorodność i swoboda

Dzięki odpowiedniemu podejściu do projektowania nowego znaku, możliwe jest wykorzystanie jedynie części jego elementów oraz ułożenie ich w kilku układach i wariantach (pionowym oraz poziomym). Otwiera to wiele możliwości jego umieszczania na różnorodnych nośnikach: kubkach, koszulkach czy naklejkach.

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +