Grupa Modero

Projekt logotypu oraz identyfikacji dla wielu marek

Wspólny sygnet dla grupy MODERO

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, studio projektowe MODERO zdecydowało się na odświeżenie swojej identyfikacji wizualnej i wyróżnienie pod swoim szyldem dwóch podmarek: MODERO Architekci oraz MODERO Inwestycje. Głównym założeniem projektowym było stworzenie wizerunku bliższego biznesowi.

Księga znaku

Wykonany projekt graficzny oraz koncepcję identyfikacji marek opisaliśmy w formie księgi znaku. Dzięki niej możliwe jest zachowanie spójności i konsekwencji w czasie prowadzenia działań marketingowych za pośrednictwem różnych środków przekazu - internetu, prasy czy reklamy outdoorowej.

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +