Avacore

Projekt graficzny oraz wdrożenie witryny internetowej

Projekt graficzny

Na potrzeby marki produkującej i dostarczającej najwyższej klasy sprzęt BHP stworzyliśmy dedykowany projekt graficzny witryny. Głównym celem było stworzenie przyjaznej dla użytkownika i przejrzystej wizytówki firmy oraz promocja platform sprzedażowych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Wydajność i wygoda

Stworzony projekt graficzny zakodowaliśmy z wykorzystaniem najnowszych technologii webowych - HTML5, CSS3 oraz Javascript. Zadbaliśmy o najwyższą jakość i wydajność kodu, dzięki czemu witryna działa płynnie i sprawnie.

Pożyteczny microb

Kod witryny zintegrowalismy z naszym autorskim silnikiem dystrybucji treści - microbem. Publikowane treści są przechowywane w postaci plików tekstowych w formacie łatwym do edycji nawet przez osoby nie mające styczności z programowaniem. Na ich bazie aplikacja buduje zawartość witryny w czasie rzeczywistym.

Wydajność, dostępność i optymalizacja

Dzięki wykorzystaniu dedykowanego silnika możliwa była pełna optymalizacja witryny pod kątem kampanii sponsorowanych oraz pozycjonowania stron. A szerokie wykorzystanie technologii RWD zapewnia, że witryna jest dostępna w atrakcyjnej formie nie tylko dla użytkowników komputerów, ale również urządzeń przenośnych.

To nie wszystko

Wróć do portfolio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BV Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-159, ul. Jesionowa 15, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000675013, moich danych osobowych otrzymanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę wycofać tę zgodę, a jej wycofanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które zostało wykonane na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyświetl pełną treść zgodyZamknij +